503 Okänd designer, 1950-60-tal, soffbord, teakskiva med intarsia på svärtat underrede med mässingsskoningar, l 90 cm, smärre slitage
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |