5 Speglar, 1 par, förgyllt trä och stuck, gustaviansk stil, 1900-talets början, ovala, krön med rosett, 1 signerad Ferm & Persson Göteborg samt daterad 1908, höjd 61 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |