1 Strutt, Arthur John, olja, vy över Florens från Parco di Villa di Rusciano, signerad och daterad 1860, 32 x 45 cm
Värdering | 9 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |