440 Okänd konstnär, 1800-talets slut, skulptur/bläckhorn, patinerat järn på svart marmorsockel, dekor av amorin på snigel, l 14,5 cm, smärre nagg, vingar saknas
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |