429 Thesil, silver, Ryssland, 1800-talets slut, ämbarsformad med garverad dekor, stämplad Ivan Saltykov Moskva 1896-97, h inklusive hänkel 5 cm, vikt 25 gram
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |