147 Kröningsbägare, emaljerad metall, Ryssland 1800-talets slut, dekor av Nikolaus II och Alexandra Feodorovnas krönta initialer, ätten Romanovs dubbelörn, datum 1896 mm, h 11 cm, visst slitage
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |