755 Holsby, Paul, litografi, "Kyrkbyn", signerad och numrerad 45/50, daterad -56, synlig pappersstorlek 34x32 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |