48 Jonson, Sven, färglito, "Det genombrutna, genombelysta havet", signerad och numrerad 191/350, synlig pappersstorlek 83 x 68 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |