17 Sigrid Hjertén, (1885-1948), Sydfranskt landskap
Olja på pannå. Signerad. 46 x 55 cm.
Sigrid Hjertén (1885-1948)
Landscape, Southern France. Oil on board. Signed.
46 x 55 cm.
Värdering | 100 000 - 150 000 SEK |
Sigrid Hjertén (1885-1948) Sverige
I kategori Art