365 Ängkvist, Olle, blandteknik, "Draperiskiss till Tolvskillingsoperan, Stadsteatern, Stockholm 1964",
signerad och daterad 64, 14 x 21 cm, a tergo dedikation, proveniens: gåva från konstnären
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |