Visning

28/6 12 - 19

29/6 12 - 17

30/6 12 - 16

SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 - 1 600 SEK
Skrivbordsuppsats med jalusidörrar, mahogny med mässingsbeslag, sengustaviansk, sekelskiftet 1800, benställning från 1900-talets 1 hälft, bredd 84 cm
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
Byrå, palisander med intarsia och brokig marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, bredd 77 cm
Slutpris450 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Okänd designer för Ulferts, Tibro, skänk, teak, längd 184 cm
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Grabinski, Marian för IKEA, hallmöbel med spegel, ek, längd bänk 110 cm
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
Okänd designer, hallmöbel, ek, 1960-70-tal, bredd 91 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Malmsten, Carl, soffbord, "Ovalen", längd 120 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 600 - 1 700 SEK
Fåtölj, rotting, så kallad Påfågelsstol, 1900-talets 2 hälft, höjd 135 cm
Slutpris3 200 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Skåp, valnöt, nyrenässans, sekelskiftet 1900, höjd 156 cm
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Sybord, mahogny med undre garnpåse, empire, 1800-talets 1 hälft, lyrgavlar, invändig ägarplakett med initialer A v d W, bredd 52 cm, lagningar
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Prydnadsbord, mahogny med förgyllda mässingsbeslag, gustaviansk stil, sekelskiftet 1900, l 52 cm
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Okänd designer, sideboard, aluminium med lackerad skiva, längd 121 cm
Slutpris800 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 - 1 600 SEK
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
More Design för Softline, stolar, 4 st, bok och svart polypropylen, "Felix"
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Okänd designer, stol, kromat stål samt vaxat snöre,  modern tillverkning
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Okänd dansk designer, lampbord, palisander med kakelplattor, 1950-60-tal (kaklen 17-1800-tal), 57 x 57 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Okänd designer för Kebe, Danmark, reclinerfåtölj med fotpall, ljus beige läder(?)klädsel på grålackerad metallfot
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Okänd designer för Inredningsform, stolar, 6 st, svartlackerat böjträ på benställning av metall, hämtas på Halmstad Teater efter överenskommelse
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
Okänd designer för Inredningsform, stolar, 8 st, svartlackerat böjträ på benställning av metall, hämtas på Halmstad Teater efter överenskommelse
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK