115 Zorn, Anders, etsning, "Svanen" état 3, 1915, signerad, synlig pappersstorlek 280 x 215 mm, bildyta 248 x 197 cm, litteratur: Hjert&Hjert 276, Asplund 269
Värdering | 9 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |