Auktion söndagen den 31/3 kl 16

29/3 kl 12 - 19

30/3 kl 12 - 17

31/3 kl 12 - 16

Slutpris450 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Månsson, Carl, olja, skånskt landskap, signerad, 56 x 74 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Gammelgaard, Niels för Comfort, fåtölj, kromat stål med svart läderklädsel, "Joy"
Slutpris3 000 SEK
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Väggspegel, förgyllt trä och pastellage, högklassigt arbete i empire, etikettsignerad  Pehr Gustaf Bylander (spegelfabrikör och bildhuggare i Göteborg 1804-1852),
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Okänd designer för Mobilmetal, Vicenza, soffbord, svartlackerad metall med 4 runda glasskivor, de 2 översta vridbara, sammanfälld dia 60 cm, etikettsignerad
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Fat, gröntonad glasmassa, 1800-tal (?), dia 48 cm
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Skulptur, grönpatinerad brons, "Look at my Legs", R+R design, stämpelsignerad, höjd 25 cm
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Wargenbrant, Andreas, skulptur, äpple, patinerad brons, plakettsignerad, höjd 33 cm
Slutpris2 800 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Ametistkluster, h 66 cm
Ametistkluster, h 66 cm
Slutpris3 600 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Lindström, Bengt, färglitografi, signerad och numrerad 50/90, synlig pappersstorlek 74 x 52 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Lindström, Bengt, litografi, signerad och numrerad 45/90, synlig pappersstorlek 81 x 62 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Parti bildelar, kamaxel, baklyktor, högtalare mm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK