102 Frimurarekula, 9 karat rödguld och silver, 1900-talets början, stämplad Johan Henry Wynn Birmingham, 1910-20-tal, total h 53 mm, vikt 13,7 gram
Värdering | 4 600 - 4 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |