298 Van Rijn, Rembrandt Harmenszoon, efter honom, olja på pannå, 17-1800-tal, "Kristus uppväcker Lazarus" efter etsning från cirka 1632, 54 x 38 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |