349 Matsked, sterlingsilver, England, George III, 1800-talets början, graverad dekor av adliga ättens von Fieandt vapen, stämplad SB IB London 1809, l 22 cm, vikt 60 gram
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |