385 Kaffeservis, 3 delar, silver, rokokostil, 1900-tal, stämplade C G Hallberg Stockholm, kaffekanna med svärtat trähandtag, denna h 28 cm, total vikt cirka 1300 gram
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |