116 Dahl, Peter, färglito, "Minnesbild från Fredmans Epistlar" - ur portföljen "Grafik 1952-2008", signerad och numrerad 105/375, 31 x 45 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |