414 6 delar porslin, Kina (och Japan?), 18-1900-tal, assiette, skålar samt 2 bläckhus, delvis signerade, dia 5,5 - 24,5 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |