15 Wretling, David, vägglampett, skuret, delvis bemålat trä och sammet med metallfransar, Swedish Grace, 1920-tal, dekor av Leda och svanen, signerad och daterad 1929, h 54 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |