359 Rökelsekar, porslin, Japan, 1900-tal, i form av ridande man, polykrom dekor, höjd 27cm, omfattande lagningar på lock
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |