2 Madrassi, Luca, skulptur, bemålad terrakotta och träpinne, gammal kvinna med barn, signerad, höjd 65 cm, smärre fotnagg samt sprickor och skador

29784a_8db795313ebb752_med.jpeg
  • 29784a_8db795313ebb752_sm.jpeg
  • 29784k_8db78aa74c1d82c_sm.jpeg
  • 29784e_8db77bb6a82f3b3_sm.jpeg
  • 29784f_8db77bb6ba9c4ba_sm.jpeg
  • 29784g_8db77bb6aed7bfd_sm.jpeg
  • 29784h_8db77bb6a849936_sm.jpeg
  • 29784i_8db77bb6a202de3_sm.jpeg
  • 29784c_8db77bb6a2c7157_sm.jpeg
  • 29784b_8db77bb697887b0_sm.jpeg

    Värdering5 500 - 6 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK