Auktion 25/6 klockan 16

23/6 Midsommarafton stängt!

24/6 12-17

25/6 12-16

840
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Okänd designer, soffa, svart läderklädsel på stålben, , längd 195 cm
842
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
843
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Damskrivbord, mahogny med intarsia, 1800-talets slut, läderinfattad skiva, ben med hjultrissor, , bredd 77 cm
844
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
849
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Bridgebord, modern tillverkning,
853
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
854
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
858
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Armstol, teak med svart skaiklädsel, Danmark, 1960-tal
865
Slutpris450 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Skrivbord, mahogny med läderklädd skiva, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, 2 lådor i sarg, benskoningar i mässing, b 114 cm
872
Slutpris3 600 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Barngungstol, trä, 1900-talets 1 hälft
875
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK