654 Parti nysilver, 18-1900-tal; bordssurtout empire (flaskor saknas), värmekarott med lock, kaffeservis WMF mm, bruksslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |