812 Okänd designer (Elis Bergh?), grogglas, 6 st,
optikblåsta med slipad dekor av fartyg, signerade B-W och numrerade, h 14 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |