147 Okänd ungersk konstnär, etsning, porträtt av Primaten av Ungern, kardinal János Csernoch,
med kardinalens vapensköld och valspråk "Tua Luce Dirige", otydligt signerad, synlig pappersstorlek 28 x 21 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |