320 Okänd dansk konstnär, olja, porträtt av kvinna, otydligt signerad och daterad 1913, 32 x 22 cm, mindre dukskada samt färgbortfall
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |