64 Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska musiker, signerad och daterad 2006, 200 x 300 (!!!!) cm, medföljer rikt skulpterad träram
Estimate | 7,000 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |