63 Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2005, synlig pappersstorlek 116 x 160 (!) cm
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |