833 Dayez, Georges, färglitografier, 2 st, kvinnor respektive båt, signerade, synlig pappersstorlek 11 x 15 cm vardera
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |