548 Okänd designer för Brogrens, Stockamöllan, vilstol, bok med lösa, blåklädda dynor, "Lobby", design 1949, brännstämplad, obetydligt slitage
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |