466 Okänd brasiliansk konstnär, skulptur, delvis bemålat lergods, stående, barbröstad kvinna, signerad Ubenildo (?), h 65 cm, lagning
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |