220 Larson, Lisa för Galerie Scandia, skulptur, brons, ”Tonåring”, signerad och numrerad No 502, h 27 cm
Estimate | 17,000 - 18,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |