641 Jordan, Kjeld för Palshus, skulptur, stengods, elefant, dekor i vit harpälsglasyr, signerad, h 5,5 cm, minimala nagg
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |