972 Okänd tysk konstnär, 1900-talets 1 hälft, akvareller, 2 st, judiska handlande samt kvinnor på trappa, otydligt signerade, 42 x 41 resp 41 x 46 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |