868 Okänd skandinavisk designer, 1960-tal, matbord med 2 utdragsskivor, palisander, bredd 86 cm, längd 150 + 2x52 (totalt 254 cm), normalt bruksslitage med någon fläck, mittskiva solblekt
Estimate | 1,700 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |