410 Longobardi, Nino, blandteknik, erotisk komposition, a tergo signerad och daterad -85, på bakstycke intygad av Anders Tornberg, synlig pappersstorlek 50 x 35 cm,
proveniens: inköpt på Anders Tornberg Gallery, Lund
Estimate | 2,000 - 2,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |