283 Friberg, Roy, litografi, "Det underjordiska", signerad, daterad -85 och numrerad 45/225, synlig pappersstorlek 44 x 60 cm
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |