251 Barnekow, Elisabeth, olja på pannå, självporträtt, sannolikt tillkommet under konstnärens vistelse i Frankrike 1895-1900, 30 x 22 cm, proveniens: i arv inom familjen
Estimate | 7,000 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |