21 Soffgrupp, 4 delar, mahogny med mässingsbeslag, empirestil, antagligen Baltikum, 1800-talets slut, soffa och armstolar med dekor av karyatider mm, bordsskiva med repa
soffa l 138 cm, bruksslitage, bordsskiva med repor
Estimate | 6,000 - 7,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |