1010 Okänd designer för Rörstrand, theservis, glaserat flint- och lergods, "Mandarin", 1960-tal, 5 thekoppar med fat och assietter, the- och gräddkanna samt sockerskål, något fat med smärre nagg
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |