270 Fickur, silver, England, William IV, urtavla signerad F W Starkey Northwich, boett stämplad, TPH Chester 1832, dia 5 cm, invändig ägargravyr William Percy
Estimate | 700 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |