711 General-Lieutenant Sir Walter Sinclair Delamain, tillskriven, akvarell, 1920-tal, stilleben med fasantupp, synlig pappersstorlek 44 x 33 cm
Estimate | 3,000 - 3,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |