865 Herrup, Henry, färglito, "Fuglereden", signerad, daterad 1989 och numrerad 579/600, synlig pappersstorlek 47 x 34 cm, marginalfläckar
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |