829 Eriksen, Gorm, färglito, Piazza di San Marco, Venedig, signerad, daterad -79 och betitlad Venedig, synlig pappersstorlek 59 x 44 cm
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |