821 Okänd konstnär, färgetsning, "Nubian Etching II", otydligt signerad, daterad -85 samt numrerad 44/50, synlig pappersstorlek 17 x 21 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |