694 Asel, Rudolf, kaffekopp med fat, porslin, empire, 1840-tal, förgylld samt med polykrom bemålning föreställande Karlbergs Slott, signead Rud Asel i Stokholm, fat dia 15 cm
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |