673 Armstolar, 2 par, mahogny, så kallade Göteborgsstolar, Lindome, 1900-talets slut, 2 signerade AP, 2 Willam Andersson
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |