160 Osslund, Helmer, olja på smörpapper lagd på pannå, islossning, signerad, 31 x 44 cm, smärre slitage
Estimate | 5,500 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |