876 Kühn, Volker, färgetsning, "Sicher in die 80er jahre", - komposition med elefant, signerad och numrerad 176/300, daterad 1981, 40 x 39 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |